Veslovací trenažéry Kettler

Známý německý výrobce fitness strojů a trenažérů se zaměřuje i na veslování. I na tuzemském trhu můžete koupit kvalitní trenažéry značky Kettler. 

I veslařské trenažéry Kettler protáhnout takřka všechny svaly vašeho těla. Jsou opravdu skvělým posilovacím strojem, který dá pořádně zabrat s opravdu viditelnými výsledky.

Vybrané veslovací trenažéry Kettler umožňují provádět dodatečné tahové cviky, zaměřené především na ruce a prsní svalstvo. Veslování je jediný způsob tréninku, který posiluje rovnoměrně všechny svalové skupiny. 

Mezi výhody těchto německých trenažérů patří především použití kvalitních materiálů, které zajišťují velmi tichý a bezporuchový chod. Je to díky použití pokročilých systémů pojezdů. 

Proč veslovací trenažéry Kettler

  • ergonomie stroje a pohybu na něm odpovídá skutečnému veslování
  • bezhlučný a komfortní chod na leštěných pojezdech
  • dlouhá životnost
  • magnetický brzdný systém přispívá k tichému chodu
  • konstrukce většiny trenažérů umožňuje provádět tahové cviky vestoje na spodní kladce
  • výkonný počítač s LCD displejem
  • řada funkcí - měření pulsu, tepu, času, vzdálenosti...

Nevýhodou pro řadu potenciálních domácích veslařů může být vyšší cena veslařských trenažérů Kettler.

Nejlépe hodnocený Kettler

Podle statistik srovnávačů je nejlépe hodnoceným veslovacím trenažérem Kettler model Coach M, který patří mezi střední třídu modelů od německé značky. Má magnetickou brzdu a hned 9 úrovní zátěže. Díky mechanismu překlopení se dá uskladnit iv menších prostorách. Mezi další speciální funkce tohoto trenažéru patří unikátní systém pojezdu s anatomicky tvarovaným sedlem a hlavně se silikonovými kolečky s průmyslovým ložiskem pro absolutně plynulý a tichý chod. Na spodní kladce se dají provádět vestoje tahové cviky.


Publikováno: 25. 8. 2016